O mnie


Jestem... pedagogiem, a przede wszystkim szczęśliwą mamą. Tak - przede wszystkim jestem mamą 4-letniego urwisa, a raczej urwiski - zadziornej i pełnej niespożytej Energii przez duże E :). Moje macierzyństwo jest dla mnie ważnym źródłem inspiracji i poszukiwań własnej drogi życiowej i zawodowej. Zależy mi na wspólnym, rodzinnym spędzaniu czasu w sposób sensowny, rozwijający, twórczy.
Urwis w akcji to mój skrawek życia, którym pragnę się z Wami podzielić. Na blogu znajdziesz dużo inspiracji dotyczących zabaw z dziećmi, sposobów na kreatywne spędzanie czasu. Zapraszam Was i Wasze pociechy do obejrzenia krótkich nagrań, które są efektem naszych zabaw twórczych z córką. Są to opowiadania - "Bajeczki Aneczki" - w które córka wkłada tak wiele serca oraz opowieści skrzata Poziomki, kukiełki ukochanej przez mojego urwisa. Na blogu odnajdziesz także nasze rodzinne zabawy kulinarne, a więc sprawdzone i proste przepisy kulinarne.
Zapraszam do świata stworzonego z miłości do córki i razem z córką.


Jest mi bardzo miło, że jesteś na moim blogu. Jeśli masz pytania bądź jesteś zainteresowany współpracą serdecznie zapraszam do kontaktu.
e-mail: urwiswakcji@gmail.com
fanpage:

1 komentarz:

  1. Dziewczyny, fantastycznie to robicie, gratuluję pomysłu i wykonawstwa. Pozdrawiam, Beata

    OdpowiedzUsuń