Filmowe zabawy twórcze ze skrzatem Poziomką cz. 2


Pamiętacie skrzata Poziomkę? Serdecznie zapraszamy do obejrzenia drugiego naszego nagrania pt. "Skrzat Poziomka z wizytą u Ani".

U nas sezon przedszkolno-wirusowy rozpoczęty. Kilka dni spędzonych w przedszkolu i... pojawił się okropny katar. Domową nudę wykorzystujemy więc na wspólne zabawy twórcze związane z filmowaniem :). Ania bardzo chętnie w nich uczestniczy. Oczywiście wspólnie obmyślamy koncepcję - dużo rozmawiamy, przygotowujemy scenografię, rekwizyty. I uwierzcie mi czasem towarzyszą nam niezłe "spory" o to co i jak ma wyglądać - bo mój mały urwis potrafi postawić na swoim :). Ostatnio zdałam sobie sprawę, jak wiele serca wkładamy w nasze przygotowania... i choć nie zawsze wychodzi tak jak sobie założymy, wspólnie spędzony czas i ten fun podczas nagrywania jest najcenniejszy.


Tym razem planem filmowym staje się nasze domowe zacisze. Głównych aktorów już znacie. To 4-letnia Ania i jej przyjaciel skrzat Poziomka. Krasnal odwiedza Anię, która się rozchorowała. Odcinek porusza tematykę bezpieczeństwa w domu - bezpiecznych zachowań. Zresztą zobaczcie sami - serdecznie zapraszamy na film!A może wy bawicie się podobnie razem z dziećmi?
A jeśli zainspirowałam Cię do "zabaw filmowych" z dziećmi - dajcie znać jak Wam poszło!

1 komentarz:

  1. Super pomysł na "przemycenie" dzieciom wiedzy o bezpieczeństwie w domu.

    OdpowiedzUsuń