Herbaciana laurka


Kubeczki z herbatką i życzeniami. Oryginalna laurka dla babci i dziadzia.

Potrzebne materiały:
 • kolorowa kartka z bloku technicznego
 • nożyczki
 • klej
 • pisaki
 • gotowe wydruki (teksty): np. Dla Dziadka, Kochanej Babci, Kochanym Dziadkom oraz życzenia, które można wkleić do środka laurki
 • kolorowe ozdoby np. powycinane serduszka, motylki, itp. (pomocny dziurkacz ozdobny), cekiny, ozdoby z filcu, pianki, naklejki, suszone kwiaty, płatki róż, itp. (wszystko co mamy pod ręką😉).


Wykonanie:
Kolorową kartkę papieru składamy na pół i rysujemy kształt kubka - filiżanki (można posłużyć się gotowym szablonem). Kubek wycinamy - nasze kubeczki otwierają się przy uszku.


Na kubeczek naklejamy wydrukowany napis np.: Kochanej Babci, Dla Dziadka, Kochanym Dziadkom itp.
Kubeczki ozdabiamy - dziecko ozdabia kubeczek według własnego pomysłu. Córka do ozdabiania wykorzystała papierowe serduszka, motylki, kwiatki powycinane z ozdobnych papierów i starych kartek imieninowych, piankowe ozdoby, cekiny, płatki róż itp.

Na koniec w środku laurek wkleiłyśmy kieszonki, do których włożyłyśmy torebki z herbatką. W środek laurki wkleiłyśmy także życzenia.
Oto laurki, którymi obdarujemy naszych Dziadków.

Do laurek dołączyłyśmy także wspólne zdjęcia wnucząt i Dziadków. Mamy nadzieję, że te takie upominki sprawią wiele radości naszym Babciom i Dziadkom😉.


3 komentarze:

 1. Super pomysł Aniu. Babcia i dziadziu ucieszą się z takich ciekawych upominków od wnuczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne kartki! Za niedługo organizuję imprezę i zastanawiałam się nad zaproszeniami, może wykonam coś w podobnym stylu. Dodatkowo zamówię pokaz iluzji w Warszawie, ponieważ takie atrakcje są teraz bardzo popularne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Herbaciane zaproszenia też super by wyglądały. 😉 Pozdrawiam.

   Usuń